Contact

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien je contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.

Contactgegevens

Zoltan Ranti
Voorzitter
voorzitter@beukonline.nl / 06-11373777

Ben Morton
Secretaris
secretaris@beukonline.nl

Josse van Broeckhuysen
Penningmeester
penningmeester@beukonline.nl

Nick Klatten
Vrijwilligers- en ledencoördinator
vrijwilligers@beukonline.nl

Patrick Broere
Hoofd programma
programma@beukonline.nl

Daniël Moesker
Oefenruimte manager
oefenruimte@beukonline.nl

Richard van Rijn
Bar Manager
bar@beukonline.nl

Tom ten Voorde
Hoofd licht & geluid
techniek@beukonline.nl