Contact

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien u contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.

Contactgegevens

Zoltan Ranti
Voorzitter
voorzitter@beukonline.nl / 06-11373777

Secretaris
secretaris@beukonline.nl

Josse van Broeckhuysen
Penningmeester
penningmeester@beukonline.nl

Victor Witkamp
Vrijwilligers- en ledencoördinator
Hoofd licht & geluid
vrijwilligers@beukonline.nl

PR manager
pr@beukonline.nl

Patrick Broere
Hoofd programma
programma@beukonline.nl

Daniël Moesker
Oefenruimte manager
oefenruimte@beukonline.nl

Richard van Rijn
Bar Manager
bar@beukonline.nl